Ножи > Изготовление ножа

Потрібна порада досвідченого майстра

(1/4) > >>

Yura:
Всім привіт  jsfjsff
Колеги зіткнувся з цікавою ситуацією і не можу прийняте правильне рішення (бракує досвіду).
Отже:
Зробив наступного ножа  із всадним монтажем на епоксидній смолі та латунним больстером, також між больстером так ручкою присутні шкіра-пластік-шкіра, товщина шкіри і прастику менше міліметра.
Після того як клей висох, і обробивши ручку на 99% я взявся за клинок і з невеликим зусиллям спробував його по ворушити в ліво\право.
,І ОМОЙМОСК... !!!  shok Я морально був розчавлений, такого пригнічення я ще мабуть не відчував.
Відчувається, що больстер і лезо трошки грають. Не сильно але є таке відчуття. Ковбасу різати можна.

Клинок 44 мм.
Хвостовик зробив тоньшим щоб коли його вставити в проріз больстера то лезо за рахунок того, що воно грубше, повністю закриє проріз.
Може через це така проблема ??
Тепер аж спати не можу... Стільки вимучався... :(
У вечері зроблю фотки, для наглядності бо зараз не маю можливості користуватись програмою для завантаження фоток  :(

SASHOK:
Фото желательно вид сверху ( и поближе ) и не мешало-бы пофоткать поэтапно процесс ( так сказать туториал ) возможно выплывет какая ошибка, или кто-то подскажет какой нибудь процесс, отличный от вашего и т. д.  jsfjsff

Artem:
у меня опыта не много, но по описанию похоже что при всадном монтаже,когда заливали епоксу в подготовленное углубление в дереве не весь в оздух вышел,а если нож сох клинкомвверх,клей стек и образовалась пустота,да и пластик плохо клеится - от этого и гуляние клинка

Yura:
Ще раз привіт :)
Дякую за поради !!
А тепер дам детальну інформацію для більш об’єктивної оцінки ситуації.   
Стосовоно туторіала, то як такого у мене немає. Як правило фоткаю клинок на начальній стадіі та уже в кінці остаточні результати.

Тому викладу що маю та спробую пояснити процес зборки.
Одже:
1. Клинок
2. Больстер

Якщо придивитись то хвостовик клинка тоньший в загальному десь на 1 мм ніж сам клинок (він не калився), тому достатньо м'який при такій товщині. Саме за рахунок стоньшеного хвостовика дуже легко закрив по бокам можливі щілини.
Щодо больстера, нічого неймовірного. Все стандартно на мою думку jnkkiqq  Із зовнішньої сторони за допомогою граверного круга прорізав щілину, а з задньої сторони сверлом висверлив отвір для зменшення "геморою".
[/size]Доречі цього разу відступив від правил та закріпив спочатку больстер на клинку, шляхом заповнення пустоти у больстері епоксидною смолою. Тому що мені здалось що хвостовик вийшов затонкий (короче вирішив перестрахуватись та придати додаткової міцності у фіксації клинка).Далі, больстер приклеївся до клинка перейшов до монтажа ручки.Тут нічого особливого:Надів (попередньо просочивши це «бутерброд» епоксидкою) шкіру, потім пластік, потім шкіру і далі ручку.Все, далі сохне.

Тепер хочу запропонувати вирішення цієї проблеми декількома способами:

Не знаю чи ефективні ці варіанти.  kd
Що скажете ?

P.S.
Просто зняти ручку щоб переклеїти все заново не розрізавши її не реально.

SASHOK:
Неужели такое ценное дерево, что стоит портить ( резать пополам ) клинок  qaaaas
Мой вариант - расколоть дерево по волокнам и увидеть суть проблемы изнутри ( да и клинок можно ещё подправить)   положить на лист бумаги, обрисовать контур, придумать форму рукояти, оценить совокупность : клинок + рукоять = эстетика +удобство ( возможность обоюдной подгонки всех составляющих )
Слышал такое высказывание: Разочарование от плохого качества длится дольше , чем радость от малой цены.  uy

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии