Автор Тема: Питання по алмазним пастам та бурам для гравіювання.  (Прочитано 876 раз)

Оффлайн Yura

• Хорунжий
  • **
Друзі привіт.
В процесі виготовлення ножа виникли деякі питання:
1. Яку абразивність алмазних паст ви використовуєте для шліфування клинків ? (чорнова та чистова). також де краще придбати.
2. Які бури використовувати для виборки металу при гравуванні гравером. також де краще придбати. (стандартні алмазні бури які йшли в комплекті мене розчарували, а може не ними треба було вибирати метал і я їх перевантажив ?)
Дякую.

Оффлайн Виктор

• Есаул
  • 050 58 49 269
По поводу боров,тяжело что то сказать,очень редко пользуюсь(алмазными),твердосплавными -да применяю ,но в основном для резьбы,или для выборки фона на цветметах,гравировать на стали можно ,но все зависит от твердости клинка,лучше штихелями,по поводу паст,лично я их добавляю на наждачку,тогда агрессивней gfnn идет работа. rghnj

Оффлайн Yura

• Хорунжий
  • **
По поводу боров,тяжело что то сказать,очень редко пользуюсь(алмазными),твердосплавными -да применяю ,но в основном для резьбы,или для выборки фона на цветметах,гравировать на стали можно ,но все зависит от твердости клинка,лучше штихелями,по поводу паст,лично я их добавляю на наждачку,тогда агрессивней gfnn идет работа. rghnj

А по твердосплавним бурам, що можете порадити, бо думаю больстер та тильник гравити (буде з латуні або алюміній)
Дякую.
« Последнее редактирование: 29 Декабрь 2014, 15:35:15 от Yura »